Home

Articles

terms of use

Strona internetowa magdalenakarasinska.com jest własnością Magdaleny Karasińskiej (zwanej dalej Projektantem). Wszystkie materiały publikowane na stronie są chronione prawem autorskim tj. projekty, nazwy, elementy graficzne, projekt strony, logotypy, fotografie, teksty. Są one własnością Projektanta lub wskazanych osób i nie mogą być wykorzystywane ani przetwarzane bez naszej zgody.

UZYTKOWNIK

Użytkownicy strony mogą korzystać z prezentowanych w nim treści jedynie i wyłącznie dla własnego niekomercyjnego użytku. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie całości czy fragmentów materiałów, treści do celów komercyjnych i niekomercyjnych zawartych na tej stronie wymaga uprzedniej pisemnej zgody autora. Napisz.

SKLEP

Sklep magdalenakarasinska.com to sklep, w którym kupujecie bezpośrednio od Projektanta. Regulamin dostępny w zakładce sklep. Informujemy, że sklepy internetowe pośredniczące przy sprzedaży produktów Projektanta posiadają własne, odrębne regulaminy.

PRASA

Zakładka PRESS dostępna po wcześniejszym zalogowaniu umożliwia pobranie materiałów prasowych. Materiały te można wykorzystywać w celach promocyjnych Projektanta i projektów znajdujących się na stronie http://www.magdalenakarasinska.com na mocy udzielenie licencji niewyłącznej na czas ukazania się artykułu, notki prasowej itp. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie informacji o wszelkich publikacjach.

PRYWATNOSC

W celu prawidłowego dokonania rejestracji musisz podać swoje dane osobowe, login oraz hasło. Jeśli nie pamiętasz hasła możesz poprosić o jego przypomnienie na adres e-mail. Jeśli jesteś z Mediów prosimy o wpisywanie nazwy firmy dla której pracujecie – to usprawni nam pracę. Twoje dane osobowe są przez nas przechowywane w wewnętrznej bazie danych. Służą wyłącznie nam i nie są przez nas sprzedawane osobom trzecim. Na adres podany w formularzu wysyłamy newsletter (raz na kwartał) z aktualnościami lub zaproszeniami na nasze wystawy, wydarzenia itp. Informujemy także, że istnieje możliwość wypisania się z naszego newslettera.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie ma prawo obowiązujące w Rzeczypospolitej Polskiej.
W razie pytań proszę o kontakt.

Magdalena Karasińska

 

Follow Me
Employ Me